Що таке депіляція?

РІЗНИХ МЕТОДИ ВИДАЛЕННЯ ВОЛОССЯ

Что такое депиляция: полное руководство по разным методам удаления волос

Є багато причин, за допомогою яких люди усувають волоси на теле: від культурних до естетичних та медичних. Желание избавиться от волос в зоне бикини або нежелательного пуха на обличчі – це естественное явление.

Видалення волосся, також називаємое депіляцією, робить різні форми. Перед записом в салоні важливо знати плюси і мінуси кожного з них.

Визначення депіляції: що це?
Що таке депіляція? Визначення депіляції – це просто більш науковий термін для удалення волосся. Хотя в древнє час це було визнано чистотою та вищим співтовариством, охоче тело стає все більш поширеним явищем у сучасному суспільстві.

Ітак, що таке депіляція?
Визначення депіляції стосується конкретно удалення волосся над кожею, але часто використовується як загальний термін. Термін «епіляція» описує повне удалення волосся з фолікулу за допомогою ряду різних методів.

Помімо простого розуміння значень депіляції, важливо вивчити багато існуючих методів епіляції. Від воскової депіляції до лазерної депіляції – кажда процедура має різний ефект.

Депиляція воском
Хотя бриття, ймовірно, є найбільш поширеною формальною формою входу за телом для всіх полів, жінки в основному віддають перевагу восковій депіляції, особливо коли речь іде про депіляцію бікіні.

Воскова епіляція замикається в прижиманні гарячого або теплого воска до волосистої частини. Затем воск швидко витягують у направленні, протиположне наведення волосся, щоб видалити його з фолікулу.

Воскова депіляція буває різними формами: від твердого воску до полосатого воску та воскових шариків. Хотя молоді люди часто використовують польові будинки, найефективніші методи лікування з твердим воском проводяться в салонах.

Вибір воска для епіляції – це вибір широко перевіреного засобу з мінімальними побочними ефектами, для вимкнення деякого можливого покращення після воски.

Переваги воскової депіляції
Незалежність від того, бажаєте ви вижити за брови, верхні губи, груди або спини, воскову депіляцію можна проводити практично на будь-яких частинах тіла. Після того, як ухід за телом стає все більш популярним, у тому числі депіляція лобкових волосся, той факт, що майже всі частини тіла можна обрати воском, є одним із найкращих переваг лікування.

Це особливо актуально за порівнянням з бритом, яке може викликати травми або сададини на коже в чутливих областях. Ідеально довести процес удалення волосся спеціалістом салону і не забудьте після процедур використовувати відповідні ексфоліанти та креми для депіляції.

Воскова депіляція також залишає волоски безволосими дольше, що після бриття. У той час, як у час бриття волоски срібляться лише над кожею, воскова епіляція відриває волоски від корней. Це не тільки дає волосам більше часу для роста, але також зменшує появу щетин.

Лазерна депіляція
Лазерна епіляція приваблює велике увагу як кілька футуристичних процедур депіляції. Процес включає в себе вплив на волосисті імпульси лазерного виведення, руйнуючого волосяну фолікулу.

Як і воскову епіляцію, лазерну депіляцію можна безпечно проводити на будь-яких ділянках тіла, і, як правило, це не так хворобливо, як воскова епіляція. Однак, у відлічі від воскової депіляції, лазерне лікування може бути дорогостійким і вимагає декількох тривалих сеансів, перш ніж ви виберете реальні результати.

Наявна привабливість лазерних процедур входить у том, оскільки вони можуть різко скоротити удалення волосся. Хотя лазер не залишає фолікулярну активність навсегда, ви можете відмінити бриття після того, як проведено достатньо сеансів.

Крем для депіляції
У якості швидкої та простої альтернативи спробуйте крем для депіляції. Цей продукт, у якому для удалення волосся використовують хімічні речовини, не є фізичними методами.

Використовуйте крем для депіляції так просто, як нанести продукт, знайдіть не більше 15 хвилин і змініть його. Це удалить волоски над кожею, тому ваші фолікули не будуть розглядатися від лечень.

Це просто процес і відносно недорого. Ви можете придбати крем для депіляції в місцевій аптеці або салоні та забрати додому. Нікаких спеціальних знань не потрібно.

Цей метод відносно безболезненний – більше всього ви почуваєте покалювання. Це якщо у вас немає алергії на певні хімічні речовини в кремі. Перед нанесенням на всю область важливо проводити побудову кожної пробу.

У кожного методу є свої переваги, тому викладайте як своє теле, так і свій бюджет. Конечно, ваше здоров’я завжди на першому місці, тому приділяється тому, що заставляє вас почувати себе найбільш безпечно та комфортно.